Akıllı cep telefonu sektöründeki gizli kaynaklar, her geçen gün piyasaya sürülecek olan yeni cihazlar hakkında bilgileri sızdırıyor. Fakat bu kez gizli kaynakların sızdırdığı bilgilerin gerçeği yansıtmayacağı tahmin ediliyor.

Son zamanlarda konuşulan dedikodular arasında Samsung Galaxy S10 ile Note 10 Lite modellerinin kısa süre içerisinde piyasaya sunulacağı bilgisi dönüş dolaşıyordu. Fakat ortaya çıkan yeni bir rapor, bu iki modelin yeni yıla kadar piyasaya sürülmeyeceğini belirtiyor. 91mobiles’da yayımlanan habere göre Galaxy S10 ve Note 10 Lite olan bu iki model ilk olarak Ocak ayının ortalarında Hindistan’daki alıcılarına sunulacak.

2019’un Sonuna Kadar Piyasaya Sürüleceği Konuşuluyordu!

Geçtiğimiz günlerde dolaşan söylentilerde Galaxy S10 Lite, Note 10 Lite ve Galaxy A51 modellerinin 2019 sonuna kadar piyasaya çıkarılacağı ifade ediliyordur. Fakat tahminlere göre bu üç model arasından yalnızca Galaxy A51 modelinin bu yıl sonuna kadar alıcılarına sunulacağı tahmin ediliyor.

Galaxy S10 ile Note 10 Lite modellerinin yeni yılda piyasaya sürüleceği göz önünde bulundurulduğunda, 2020 yılının Samsung açısından oldukça yoğun bir yıl olacağı düşünülüyor. Bu iki modelin yanı sıra gelecek yılın ilk çeyreklik döneminde Galaxy S11, Galaxy S11e ve Galaxy S11+ gibi modellerin de alıcılarına sunulması yönünde beklentiler bulunuyor.

Bunların yanı sıra elde edilen bilgilere göre Galaxy A 2020 modeli ile tekrar tasarlanan Galaxy Fold devam modelinin 2020 yılının ilk 6 ayı içerisinde çıkış yapacak cihazları arasında yer alıyor. Tüm bu bilgiler doğrultusunda 2020 yılında Temmuz ayına kadar 4 farklı seriden birçok cihazın çıkış yapacağı kanısına varılabiliyor.

Birçok Model Arasından Seçim Yapılabilecek!

Samsung cephesinde yaşanan bu gelişmeleri, cep telefonunu yenilemek isteyen tüketiciler açısından pozitif yönde yorumlayabilmek mümkündür. Yeni yılda yeni bir telefon kullanmak isteyen teknoloji tutkunları, çeşitli fiyat aralıklarında ve farklı özelliklere sahip modeller arasından dilediğini tercih etme şansına sahip olacak. Üstelik tüketicinin bütçesine hitap edecek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir akıllı cep telefonuna sahip olmak çok daha kolay olacak.

Yeni bir cep telefonu satın almak isteyenlerin yalnızca 2020 yılında piyasaya sürülecek olan bu birbirinden farklı modelleri beklemesi gerekecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz