Qsp coin nedir konulu yazımızda bu Quantstamp kripto parasının yıllar içinde kazandığı değeri ve hangi sorunlara çözüm için geliştirilmiştir sorunlarına yanıt arayacağız.

Qsp coin ethereum ağında bulunan akıllı kontratlarda ki güvenlik sorunlarını bulmak ve çözüme kavuşturmak için kurulmuştur.  Ethereum ağı üzerinde gerçekleştirilen her türlü işlemin güvenlik sorununa düşük maliyetlerle çözüm sunmaktadur.

Ethereum akıllı sözleşmelerinde güvenlik ilk şart olduğu için bu coinin zaman içinde daha fazla kullanılması amaçlanmaktadır.

Qsp Coin Değeri nedir?

Ico’dan satışı yapılırken fiyatı 0,06$ seviyelerindeydi. 2017 yılında piyasaya sürülen bu coin zaman içinde oldukça yükselmiş ve yatırımcılarını çok mutlu etmiş. Aşağıda göreceğiniz grafik quantstamp’a aittir.

Piyasaya ilk çıktığı zaman 0,16$ dan satışa sunulmuştur. Haziran 2018 de ise tarihinin zirvelerini yaparak 0,70$ e kadar çıkmıştır. Şuanda fiyatı 0,0010$ dan işlem görmektedir.

Zaman ilerledikçe değer kaybettiği açıkça ortada. Halihazırda dolaşımda olan qsp coin miktarı 617 Milyon adet olup toplam coin miktarı ise 976 Milyon seviyelerindedir.

Qsp (quantstamp) Hangi Borsalarda Satılmaktadır?

  1. Binance
  2. Coindcx
  3. Huobi
  4. Gate. io

Gibi profesyonel ve global borsalarda bulunmaktadır. Bu borsalardan hesap oluşturmak sureti ile sizlerde QSP coin satın alabilirsiniz.

Bu yazımızda Qsp coin nedir konusunu işledik, Eğer yazımızı beğendiyseniz diğer yazılarımı okuyabilirsiniz.

En İyi Kripto Para Tüyoları 2020

Bitcoin Toplama Siteleri ve Programları

En İyi Kripto Para Tüyoları 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz