Bu yazımız MFT Coin yorum ve geleceği hakkında olacak öncelikle hoş geldiniz sevgili kripto para sever, risk sever yatırımcılar. MFT coin yani Mainframe Özgür ve sansürsüz bir basın yayın için çaba gösteren ve varoluş sebebini de buna bağlayan bir jetondur.

Mainframe’in CEO’su ve kurucusu Mick Hagen Amsterdam’da yaptığı bir konuşmada sansürlenemez bir internet hedeflediklerini söyledi. MFT Coin ekibinin Paris’te gerçekleştirdiği bir etkinlikle büyük ses getirdi ve adından söz ettirdi.

Etkinlikle drone ve balonlarla havaya çıkarılan MFT coin sembolleri etkinlik için toplanan kalabalığın üzerine saçıldı ve her bir sembolde çeşitli ETH miktarları vardır. 0,1 veya 0,25 gibi. Sembolleri kapanlar hemen orada bulunan cihaza atarak paralarını nakit olarak çekebildiler. Bu etkinlik büyük ses getirdi ve adından söz ettirdi. Porje hedeflerini gerçekleştirir mi bilinmez ama biz paramızı kazanmaya bakalım.

MFT Coin Güncel Grafik Analiz

MFT coin grafik analizi için burada sizlere grafik versem biliyorum ki yarın veya 2 hafta sonra geçerli bir tarafı kalmayacak. Bunun için sizlere anlık takip edebileceğiniz ve profesyonel Teknik analizcilerin fikirlerinden yararlanabileceğiniz platformlardan bahsedeceğim. Ama yinede size yol göstermesi için bir grafik paylaşacağım.

mft coin yorum
mft coin yorum

Tradingview sitesi sizin en uğrak mekanınız olsun. Öyle ki işin en teknik tarafı bu sitede dönmektedir. Yatırım yaptığınız coinle ilgili son dakika haberleri ve teknik analizleri burada yayınlanır. Tradingview sitesine girdikten sonra arama yerine MFT yazarak güncel analizlere ulaşabilir, mail ile kayıt olup analiz sahiplerine sorularınızı sorabilirsiniz. Bu sitenin yatırımlarınızı yönetmenizde size büyük yardımı olacaktır.

Bir ikici yol da Twitter da arama yerine $MFT yazarak güncel ve anlık olarak mft hakkında yorumlara ve analizlere ulaşabilirsiniz.

MFT Mainframe Coin Nedir?

Londra merkezli olan şirket güvenli internet alt yapısı oluşturmayı hedefliyor. Skype, zoom, telegram gibi chat programlarının güvenliğinin sağlanması. Varsa açıklarının giderilmesi ve konuşmaların üçüncü şahıslar tarafından dinlenmesini engellemeye yönelik bir projedir.

CoinMarketCap sitesinden 327. sırada olan MFT toplam 10 milyar coin adedine sahip. Ayrıca 22 milyon dolar da market hacmi bulunmakta.

Ben proje için buradayım demenin zamanı değil biliyorsunuz..

MFT COİN Yorum ve Gelecek Tahmini

Şuan ki değeri $0,002148 olan MFT coin için 2021 ve 2022 tahminleri mevcut. Çeşitli tahmin sitelerinden ve yabacı forum sitelerinden edindiğim bilgileri harmanlayıp sizlere bu coinin ulaşabileceği fiyat tahminlerini yazacağım.

2021 Ocak Şubat Ayı tahmini  $0.0032305, minimum fiyatı ise $0.0021968. seviyelerinde olacak deniyor. Tabi bu kesin olmamakla birlikte dünyada ki finansal olaylara bağlıdır. Büyük borsalarda satılıyor olması zaten sıcak para akışına yakın olduğu anlamına gelir. Sadece ekibin iyi iş çıkarması ve gereken haber ve ilgili MFT coinin üzerine çekmesi gerekmektedir.

2021 sonu ise MFT coin fiyat tahmini olarak $0.012305 seviyeleri öngörülüyor.

Mft coine uzun süreli yatırım yapacaksanız haberlerini ve gelişmelerini sıkı takip etmelisiniz. Eğer bir haber çıkarda yükselirse haber gerçekleşince düşüş gösterecektir. Bu arada al sat yapabilirseniz elinizde ki miktarı arttırmış olur veya kar payı alarak yolunuza devam etmiş olursunuz. MFT coin yorum ve analizleri ile ilgili yazımın sonuna geldik elimden geldiğince sizlere yol göstermeye çalıştım. sorularınız olursa yorumlarda yazmaktan çekinmeyiniz.

DİĞER YAZILARIM:

ETH Ethereum Kazandıran Oyunlar 2020

Kripto Para Airdrop – Güncel Kampanyalar 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz