Ana Sayfa KULLANIM KOŞULLARI

KULLANIM KOŞULLARI

Teknoust.com’u kullanmaya ve bilgilerinden yararlanmaya başlamadan önce mutlaka aşağıda ki tüm bilgileri okuyunuz ve onay veriniz aksi takdir de siteyi kullanmaya devam etmeniz demek onay vermiş ve kabul etmiş olduğunuz anlamına gelir.
İçerik
Teknoust.com’da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Teknoust.com tarafından oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Teknoust.com yetkililerinin yazılı izni olmadan paylaşılamaz.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Teknoust.com’da yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Teknoust.com’a gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Teknoust.com’un genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

İletişim
Teknoust.com’a erişen ya da faydalanan bütün ziyaretçiler, bu kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır. Teknoust.com’a ait iletişim bilgilerine iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.