Merhabalar, bu yazımızda holochain yorum, holo coin grafik, hot geleceği ve fiyat pariteleri hakkında ünümüzde ki 5 yıl için detaylı bir yazı hazırladık. Tarihinde 2 kez 20 kat artarak ününe ün katan yatırımcılarını milyoner eden Hot coin incelememiz başlıyor. Kripto para sektörünün en ünlü coinlerinden biri olan hot coin Türk yatırımcılar tarafından oldukça fazla satın alınan coinlerden biri.

Bitcoin halving yükselişi sırasında tüm coinlerin gerisinde kalarak yatırımcılarının sabrını sınadı diyebiliriz. İşte bu Holochain yorum ve analizleri yazımızda coin hakkında tüm detayları anlatacağız. Holo neden yükselmiyor, holo önümüzde ki yıllarda değerlenecek mi gibi bir çok soruyu değerlendireceği.

Bu yazımızda sizlerle birlikte hangi başlıkları inceleyeceğiz bir maddeler halinde sıralayalım;

 1. HoloChain Yorum
 2. Holo fiyat tahminleri
 3. Holo coin fiyatı
 4. Holochain Nedir?
 5. Hot Coin Satılan Borsalar
 6. Hot Coin Nasıl alınır?

 

Yukarıda sıraladığımız tüm başlıkları tek tek inceleyeceğiz. Özellikle 2018 yıllarında yaşadığımız yükselişleri bu sene neden göremiyoruz yoksa ekipte bir sıkıntı mı gibi en çok sorulan soruları cevaplamaya çalışacağım. Holo coin gelecek 5 yıllık fiyat tahminleri de dünya genelinde forumlarda en çok konuşulan konular arasında.

 

HoloChain (HOT) Hakkında Genel Yorumlar Nelerdir?

Bu coin hakkında çeşitli spekülasyonlar olsa da yatırımcının çoğu hala ümitli ve yakın zamanda iyi kazandıracağı konusunda emin. Öyle ki forum ve finans sitelerinde yapılan son dakika yorumlarına bakılırsa çoğu hala HoloChain alımına devam ediyor.

Tradingview sitesine giderek holochain yorum ve grafikler kısmına baktığım zaman genel beklenti yükseliş olacağı yönünde. Bazı analistler ise 2020 2021 yılının hot coin yılı olacağını düşünüyorlar. Satış baskısının en arttığı ay olarak Mart belirtiliyor. Nisan ayında ise gözle görülür bir toparlanma olduğu ve proje ekibinin de fiyatı yükseltmek için çalışmalarını hızlandırdıklarını söylüyorlar.

Tabi bu coinlerin Bitcoinden bağımsız hareket ettiğini düşünmek biraz saflık olur. Piyasa göbeğinden Bitcoine bağlı diyebiliriz. Bu yüzden Holo da yükseliş beklentilerinin gerçekleşmesi için bitcoinin biraz durulması ve sert düşüşler yaşamaması gerekiyor. Yatırımcılar pusula gibi btc hareketlerini izleyip ona göre pozisyon aldıkları için tüm kripto paralar btc ile senkronize hareket ediyorlar.

Sizlerde yorumlama yeteneğinizi geliştirirken bitcoinin hareketlerini takip ederseniz işiniz çok daha kolay olacaktır.

Investing sitesine girip yatırımcıların Holochain yorum ve fikirlerine baktığım zaman hepsinde muazzam bir tedirginlik var. Özellikle Bitcoinin 10 bin dolardan geri düşmesi holo coinde de bir düşüşe sebep oldu ve buda tedirginlik yarattı.

holo grafik
holo grafik

Yukarıda ki grafiğe göre holo kendini tekrar kanal içine atmaya çalışyor. Kanal içinde ki holo yatırımcılar için extra güven demek.

Holochain yorum ve gelecek tahminleri yazımıza devam ederken sırada 2025 yılına kadar holo için yapılan fiyat tahminleri var.

HoloChain Fiyat Tahminleri

Bu bölümde dünyanın en önde gelen fiyat tahmini sitelerinden alıntılar yapacağız. Bu siteler analistlerin ve çeşitli algoritmalarında yardımı ile fiyat tahminlerinde bulunuyor. Bu algoritmalar sayesinde holochain’nin düşebileceği en düşük fiyat ile en yüksek fiyatını tahmin ediyorlar. Tabi yanılma payları da oldukça yüksek. Yine de dünyada itibarı olan sitelerden olduğu için sizlerle bu tahminleri paylaşma gereği duyduk.

Digitalcoin sitesinin holochain fiyat tahminine göre önümüzde ki 1 yıl içinde dolar paritesinde yüzde yüzlük bir yükseliş olabilir ve holo 2 kat değerlenebilir.

Yine bu sitenin tahminine göre yakın yıllarda hot coinin görebileceği değer olarak 0.0027$ olarak belirtilmiş.  Şuan ki fiyatından daha da düşmeyeceği hakkında da yazılıp çizilmiş.

Peki bu siteye göre 2025 yılları arasında Holochain fiyat tahminleri nelerdir bir inceleyelim.

2021 Yılı Hot Fiyat tahmini: 0.00136587

2022 Yılı Hot Fiyat Tahmini: 0.00152287$

2023 Yılı Tahmini: 0.00185300$

2024 Yılı Fiyat Tahmini: 0.00207863$

2025 Yılı için ise öngörülen holo fiyat tahmini ise; 0.00269185$

Bu sitemizin vermiş olduğu tahminler böyle. Şimdi diğer 2 sitenin tahminlerine bir göz atalım.

Yotube’da rastladığım bir video daha fazla fikir için izleye bilirsiniz.

Walletinvestor sitesinin verilerine göre holo coini iyi günler beklemiyor ve genel görünüm ayı olarak belirtilmiş. Sitenin Holochain fiyat analizine göre büyük düşüşler yaşanabilir ve 0.0001$ seviyesine kadar gerileyebilir.

NOT: Bu site genel olarak Ayı piyasasını benimsemekte ve çoğu coin için felaket tellalı gibi analizler yapmaktadır. Fakat global alanda sözü ve otoritesi olan bir sitedir.

Changelly sitesine göre ise hot coin her türlü zorluğun üstesinden gelebilen bir coin ve tarihinde 2 ket 20 kat artış gösterdi. Bu düşüşlerde de yükselerek adından tekrar söz ettireceğini söylüyor. Öyle ki 2019 yılında yaşadığı büyük düşüş bile yatırımcılarını yıldırmadı ve ekip projeye daha iyi sarıldı.

2025 yılına doğru HoloChaini hangi fiyatlar göreceğiz diye soracak olursanız hemen cevaplayalım.

Ekibi oldukça güçlü ve boğa sezonları ile birlikte açıklayacakları projeler ile yükseliş yakalayabilirler. Tabi ekibin önümüzde ki yıllar için neler düşündüğünü söylemek oldukça zor. Eğer yine 2017 sonunda olduğu gibi bir boğa sezonu yaşanırsa tabi ki holo da bundan nasibini alır ve yatırımcılarını memnun eder.

2025 yılı için bir tahminde bulunmak oldukça zor. Henüz bir bebek olan kripto para sektörü için 5 yıl oldukça uzun bir süre ve her proje zamanla eskiyor veya teknolojisi geri kalıyor.

Geçen yıllar içinde çöp olan onca projeyi göz önünde bulundurursak yatırımcıların projeleri iyi takip etmesi gerekmekte. Öyle ki satın aldığınız coinin sunduğu kolaylıklar ve projesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Alternatif projeler ve daha ileri bir teknoloji ile coininiz saf dışı bırakılabilir bu da sizi batan gemide kalmanıza sebep olur.

Yine tüm coinlerin hareketleri BTC’ye bağlı iken sizlerin 5 veya 10 yıllık beklentileriniz kripto para sektörü için oldukça uzun bir zaman.

holo chain fiyat tahminleri
holo chain fiyat tahminleri

Holochain Fiyatı?

 

Yazımızın yazıldığı 26 Mayıs 2020 tarihinde coinimizin fiyatı 0,000557$ seviyesinde. Bitcoinin de 10 bin dolardan aşağı sarkıp 8800 seviyelerini görmesi ile tüm piyasada genel bir düşüş hakim.

 

HoloChainin Projesi nedir?

 

Ethereum alt yapısını kullanan merkezsiz bir sistemdir. Kullanıcılarına daha hızlı ve daha düşük işlem ücreti hizmetleri sunuyor. Yakın zamanda kendi alt yapılarına geçeceklerini ve eth alt yapısından ayrılacaklarını açıkladılar. Fakat bununla ilgili bir tarih henüz belirtilmedi.

177 Milyar adet coine sahip olan hot 91 Milyon dolar market hacmine sahip. 24 Saatlik hacim ise 8 milyon dolar olarak görülmekte.

 

Holo (HOT) Satılan Borsalar?

 

Kirpto para piyasasının önde gelen borsalarında satılmakla birlikte irili ufaklı diğer borsalarda da bulabilirsiniz. Yine sizler için holo coinin satılıdığı başlıca borsaları aşağıda sıraladık.

 

 1. Paribu (Türk Borsası)
 2. SistemCoin (Türk Borsası)
 3. Binance
 4. CoinZo
 5. BigOne

Holochain (HOT) Nasıl Satın Alınır?

 

Hot Türk borsalarında satıldığı için yabancı borsalara üye olmanıza ve uğraştıran coin transferleri yapmanıza gerek yok. Yukarıda verdiğim Türk borsalarının sitelerine giderek adınıza bir kayıt oluşturun ve banka havalesi ile hesabınıza para gönderin. Daha sonra hesabınıza gelen Türk Lirası ile Bitcoin alın. Elinizde bulunan Bitcoin Paritesi ile Hot coin satın alarak sizlerde bu coinin yatırımcıları arasına girebilirsiniz.

Bu yazımda anlattığım fikir ve teoriler kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ. Okuyucularımızın mal varlıklarını yönetirken kendi fikir ve araştırmaları ile hareket etmesi herkes için en doğrusu olacaktır.

HoloChain yorum ve gelecek yılların fiyat tahminlerine yer verdiğimiz yazımızın da sonuna geldik. Sizlerin de aklına takılan soruları yorum kısmında sorabilirsiniz. Tek tek cevaplamaya çalışıyoruz.

Diğer Yazılarım:

Nem (XEM) Coin Yorum ve Geleceği 2020

ChainLink (LINK) Coin Nedir? Tüm Detaylar

En Büyük 10 Sanal Para Borsası

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz