This War Of Mine

Andorid’in kullanıcılarına sunduğu keyifli oyunlardan bir tanesi olan This War Of Mine uygulaması, ücretsiz ve keyifli bir oyundur. Bir savaş oyunu olan ve amacı sivilleri hayatta tutmak olan bu uygulama, çok itibar görmüştür.

PUBG Mobile Lite

Hem bilgisayardan, hem de telefondan oynanabilen PUBG mobile, online bir oyundur. Strateji işi olan bu oyun, hayatta kalma mücadelesinden ibaret olan ve gruplarla da oynanabilen, sesli ve sessiz mesajlaşma özelliği bulunan bir oyundur.  

AlienBlackout

 Sadece mobil cihazlar ile oynanabilen ve yıldızı yakın zamanda parlayacak olan bu uygulama, son derece stratejik bir uzaylı oyunudur. Yalnızca android kullanıcılarına sunulan bu oyun ücretsizdir.

Call Of Duty Mobile

 Görev arama oyunu olarak bilinen son derece stratejik ve bağımlılık yapan bir oyundur. Kişi görevi aramaya odaklanır ve bulduğu görevleri yerine getirmek için çabalar.  

Blade Runner 2049

Yeni ortaya çıkmış, oynaması son derece keyifli bir oyundur. İndirilme oranı oldukça yüksek olan bu oyun Android kullanıcılarına ücretsiz sunulur.

Alto’s Odyssey

Android’in sunduğu eğlenceli ve rahatlatıcı oyunlar arasında yer alan uygulama, engelleri aşarak amaca ulaşmayı sağlayan ve kendine kitleyerek bağımlılık yapan ücretsiz bir uygulamadır. Güzel bir deneyim sunmasının yanı sıra, Android’in en iyileri arasında yer alır.  

Asphalt 9 Legends

Bu oyun bir seri oyundur ve mobilin en iyileri arasında yer almaktadır. Stratejik bir araba yarışı oyunudur. 

Brawl Stars

 Cs ve cl yapımcıları tarafından tasarlanan oyun, tıpkı onlar gibi stratejik bir oyundur. Android önerilenleri arasında yer almaktadır. Ücretsiz ve keyifli bir oyun deneyimi sunarak, ilgililere duyulur. 

Final Fantasy Brave Exvius

 Final Fantasy serisinin en eğlenceli oyunudur. Kullanıcıların bu seriden en keyif aldıkları oyun, son derece zordur. Kişileri saatlerce ekrana kilitleyerek ilgililerine sunulur.  

Hearthstone Heroes of Warcraft

 Kendi kartlarını biriktirerek kart destekleri oluşturup, bu desteleri başkaları ile paylaşarak oynadığın keyifli bir kart oyunudur. Bu kategoriyi seven kullanıcıların vazgeçemedikleri bu oyun, android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulur. Karşılıklı düellolar ile kullanıcılar kolayca ekrana bağlanacaktır.  

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz