Merhabalar, yeni yazımızda ETHEREUM Kazandıran oyunlar ve uygulamalar konusundan bahsedeceğiz. Merakla beklenen bir konu olduğunu biliyorum bu yüzden sizlere çok ince eleyip sık dokuyarak anlatacağız. Malum çoğu oyun ve uygulama ponzi veya spam çıkıyor, emekleriniz boşa gitsin istemeyiz.

Size linkini de vereceğim oyun aynı candy crush oyununa benziyor. Alt tarafta zaten linkini de vereceğim kayıt olarak oynayabilirsiniz. Bir arkadaşımızda konu ile ilgili video çekmiş. zaten o videoyu da yazıma ekleyeceğim sizler için daha açıklayıcı olur.

ETHEREUM KAZANDIRAN OYUNLAR

Kripto paraların yükselişe geçtiği ve mega boğa cümlelerinin havada uçtuğu şu zamanda tabii ki herkes Kripto para alımına yönelmiş durumda. Öyle ki dolar da arttı TL ile kripto para almak oldukça zorlaştı. Bu sebeple insanlar ücretsiz dağıtılan coinlere veya coin dağıtan oyunlara yöneldiler. Bu sebeple ethereum kazandıran oyunlar konumuzda CRYPTO POP isimli uygulamayı tanıtacağım.

Telefonunuza indirerek oynayabileceğiniz bir oyun. Mantık Candy Crush ile aynı. Benzer gelen kripto para sembollerini kırıyorsunuz ve size puan veriyor. 100 bin puanı geçince eth leri çekmeye hak kazanıyorsunuz.

Çekimler 1 saat ile 24 saat arası sürüyor. Yabancı forumlardan izlediğim kadarı ile çekimler yapılabiliyor. Nitekim Türk kullanıcılarda oldukça memnun ve biriken eth leri çektiklerini söylüyorlar.

Çekim için Coinbase  borsasına üye olmanızı istiyor. Sadece bu borsaya gönderim yapıyor şuan için. Coinbase dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri zaten o yüzden güven sıkıntısı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Peki biz bu oyunu oynuyor ve ETHEREUM kazanıyoruz da oyun üreticisinin kazancı ne oluyor diye soracak olursanız tabii ki Reklam geliri.

Şuan için uygulamayı 500 binden fazla kişi indirmiş ve kullanıyor. buda hatrı sayılır bir reklam geliri demek. Özellikle kripto para ve bankacılık sektörünün iyi kazanç sağladığını düşünürseniz şirketinde kazancının iyi olduğunu söyleyebiliriz. Bu oyunda puanlama usulü kazanç sağlandığı için ne kadar çok puan kazanırsanız o kadar çok bedava ETH kazanma şansınız oluyor. Puanlarınızı daha hızlı arttırmanızın bir yolu da combo yani çoklu kırma yapmanızdan geçiyor. Bir hamlede ne kadar kutu kırarsanız o kadar çok puana sahip oluyorsunuz.

100 bin puana geldiğinizde rahatlıkla çekim yapabiliyorsunuz. Çektiğiniz miktar ne kadar az olursa olsun takılmayın. kripto paralar önümüzde ki 10 yıl içinde şuan ki durumdan çok çok yukarıda olacaklar. O yüzden akıyorken doldurmaya bakınız.

Sizlerden ricam biriken paralarınızı veya kripto paralarınızı çekmeniz için sizden para göndermenizi isteyen siteler veya oyunlar olursa sakın itibar etmeyiniz. Unutmayın bizim amacımız para göndermeden bedavadan kazanmaya çalışmak. Sizden para isteyenler muhtemelen dolandırıcıdır.

Azda olsa çekebileceğiniz oyunlara yönelmeniz sizin için daha iyi olacaktır. En azından emeğinizin karşılığını alıyor olacaksınız.

Şimdi bahsi geçen ethereum kazandıran oyun konumuzu daha iyi anlatacak olan videomuza geçelim. Videoyu detaylıca izleyerek nasıl yapıldğını görebilirsiniz. Eminim bir iki denemeden sonra başkalarına öğretecek seviyeye geleceksiniz.

Bu oyunda referans sistemi de mevcut. Referans kodunuzla başka arkadaşlarda kayıt olursa kazancınız o kadar artıyor. Tabi kayıt olan kişilerin oyunu etkin bir biçimde oynaması gerekmekte.

Çok sorulduğu için hemen bu yazıyı yazmak istedim. İlerleyen dönemlerde ödeme yapan başka uygulama ve oyunlar ile yazımı güncelleyeceğim. Sitemizi sık sık ziyaret etmeyi unutmayınız.

OYUNUN ADI: CRYPTO POP

telefondan Play Store girip aratarak bulunuz ve indiriniz.

Bitcoin Kazandıran Oyunlar Yazım için Tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz