Son zamanların popüler coini olan CELER NETWORK ( CELR ) coin yorum ve grafiklerine yer verdiğimiz yazı dizimize hoş geldiniz. Kripto para piyasalarında adını sıkça duymaya başladığımız bu CELR Coin nedir? Market hacmi ve coin adedi ne kadardır inceleyeceğiz. Celr Coin en yüksek ve en düşük fiyatları neler olmuştur bunlara da bir göz atacağız tabii ki.

En önemlisi ise dünya bu coin hakkında neler söylüyor tavsiyeler ve uyarılar nelerdir tek tek inceleyeceğiz.

CELER Network kendisini güvenli, hızlı ve kullanımı kolay olan iki katmanlı ağ kullanan bir proje olarak tanıtıyor. BTT coinden bile hızlı ve ucuz gönderim yaptığını söylemekte.

CELR COİN YORUM

Bu Yazıda Karşılaşacağınız Konular

10 Kasım 2020 itibari ile $0,004569 BTC paritesi olarak da 30 sathosi vicarına  denk gelmektedir. Önümüzde eğer düşündüğümüz gibi bir boğa sezonu varsa her coin gibi CELR coinin de fiyatlarının tavan yapması muhtemel. Binance Borsasının fonladığı bir proje olduğunu düşünürsek bu sene adından oldukça fazla söz ettirecek demektir.

Geçtiğimiz aylarda Al sat yaptığım bu CELR coin esasen satış baskılarına maruz kalan bir coin olarak gördüm. Sanki coinde hapis kalan çok kişi var ve fiyat yukarı tepki verdiğinde satış baskısı yiyerek fazla kafa kaldıramadan düşüşe geçiyor. Bu yüzden beni biraz korkuttu diyebiliriz. Tabii sizlerin de elinde bu coin kaldıysa elbet bir gün fiyatları yukarı taşınacaktır. Kripto para piyasasına giren yeni yatırımcı ve para arttıkça adından söz ettiren CELR coin de elbette eski yatırımcılarını üzmeyecektir diye düşünüyorum.

Binance Borsasının fonladığı bir coin olduğunu da hesaba katarsanız elbet yüzünüzü güldürecektir derim tabii son karar sizindir. Bilmeyenler için söyleyelim bu coin binance borsasında ilk satışlarını yaptı ve sadece Binance Coin ile satışı gerçekleşti. Ben stoplu işlemlere girdiğim için genellikle bir coinde hapis kalma olayını yaşamıyorum. Yüzde 3 veya 5 her neyse zararına satarak işlemden çıkmasını biliyorum.

CELR coin yorum ve analizlerine baktığım zaman herkeste bir CELR hüznü var kimisi hapis kalmış kimisi zarar etmiş. ICO dan satın alanlar 5x ile satmış olmalılar ki CELR coin birdaha belini doğrultamadı.

10 Milyarın üzerinde coin adedine sahip ve market hacmi sadece 18 milyon dolar. Biraz reklam ve birazda haber pompalaması yaparlarsa belki 3x 5x getirebilir fakat bu kadar çok canı yanan kişi olduğu için yine satış baskısı yiyecektir diye düşünüyorum.

Tradinview sitesinde veya twitterda ismini duyduğumda grafik üzerinde bir değerlendirme yapar ve alıp almayacağıma karar veririm. Eğer direnci kırmış ve retest yapmışsa alır yüzde 10 görür görmez satarım. Çok X ler için elimde bekleteceğim bir proje değil açıkçası. Bunlar benim şahsi yorumlarımdır lütfen benim dediklerime göre hareket etmeyiniz.

CELER NETWORK GRAFİK ANALİZİ

Ben 10 Kasım 2020 ye göre grafik atacağım belki siz aylar sonra bu içeriğe ulaşacaksınız en azından kıyaslama yapmış olursunuz. Dediğim gibi önümüzde ki sene beklediğimiz gibi bir boğa sezonu geçirirsek CELR coin de yatırımcılarını elbette mutlu edecektir.

Şimdi TradingView sitesinde 1 kasımda yapılan analizlere bir göz atalım.

CELER NETWORK YORUM
CELER NETWORK YORUM

https://tr.tradingview.com/chart/CELRBTC/mR7teXll/
Grafikte kademeli olarak yükselişi işaret edilmiş ve nihai hedef olarak da 110 sathosi bandını göstermiş. Bu da şuan ki seviyesinden nerdeyse 4X demek oluyor. Piyasaya giren sıcak paranın CELR coini de etkileyeceği açık fakat ne kadar etkiler zaman gösterecek.

Güncel olarak takip etmek için Twitter sayfası oluşturun ve arama yerine $CELR olarak yazın. Karşınıza çıkan sonuçlarda teknik analizi iyi olan kişilerin grafiklerini göreceksiniz. Sorularınızı sorabilir hatta yeni çizilen grafikse destek ve direnç bölgelerini görerek ona göre alım satım stratejinizi geliştirebilirsiniz.

CELER NETWORK (CELR) coin yorum yazımızı da burada sonlandırıyorum. Sizlerin de merak ettiği konular varsa bize yorumlarda sorabilir ve aklınızda ki soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Esen kalınız..

DİĞER YAZILARIMA GÖZ ATMAK İÇİN:

MFT Coin Yorum ve Geleceği 2021

Kripto Para Kazandıran Oyunlar 2020 Güncel

PNT Coin Nedir? İŞTE Yeni Gözde Coinin Detayları!!!!!!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz