Bu yazımızda çok sorulan kripto para kazandıran oyunlar konusunu inceleyeceğiz. Gün geçtikçe popülerliği artan kripto paralar artık oyunlardan ve internet sitelerinden kazanılabiliyor. Öyle ki bu kripto para kazandıran oyunlar ve siteler sizlerden para dahi istemiyor. Bu yazımda sizlere kripto para kazandıran oyun ve siteler konusunda hem iyi hem de uyarıcı konulardan bahsedeceğim.

Kripto Para Kazandıran Oyunlar

Öncelikle kripto para kazanma konusunda çok dikkatli olmalısınız. Bir sisteme veya oyuna dahil olarak bol keseden kripto para kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Fakat sistem sizden biriken paranızı çekmeniz için para yatırmanızı isteyebilir. Bu tür tuzaklara kesinlikle düşmeyin paranıza yazık edersiniz.

Kripto para kazandıran oyunlar ve siteler sizlere neden kripto para dağıtıyor diye soracak olabilirsiniz. Borsa ve kripto para piyasası reklam harcamaları en yüksek olan kategoridir. Oynadığınız oyun kazancını çıkan reklamlardan sağlıyor ve bu kazancı da sizinle bölüşüyor. İşte kazanç böyle oluşuyor.

Bitcoin Kazandıran Oyunlar

BitcoFarm Oyunu

Bu oyun çiftlik üzerine kuruludur. Dünyaca ünlü bir oyun olup milyonlarca oyuncuya sahiptir. Oyunda sadece bitcoin dağıtımı yapılmaktadır. Oyunu telefonunuza indirin ve günde en az 1 kere girerek hayvanlarınızı besleyiniz. Beslenen hayvanlardan elde edilen ürünleri satmanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde dükkan da açabiliyorsunuz. Açtığınız dükkanda kekler pişirerek satabiliyorsunuz. Satılan her ürün sizlere BTC olarak geri dönüyor ve belirli aralıklarla Bitcoinleri satabiliyorsunuz.

Oyunda belirli seviyeler mevcut. Standart üyelik süresizdir ve istediğiniz kadar oynayabiliyorsunuz. Altın üyelik almak ücretli ve biraz btc yatırmanızı istiyor. Tabi altın gümüş gibi üyelikler 29 gün ile sürelidir. Eğer sizler üyeliğiniz bitmeden üyelik yenilerseniz %20 indirim almaya hak kazanıyorsunuz.

Oyun ilk başta 6 adet tavukla başlar ve zamanla isteğinize göre hayvanlar alabiliyorsunuz. Standart üyeler ayda 4 defa para çekim yapabiliyorken altın üyelikle ayda 6 defa para çekimi yapabiliyor.

Altın üyelere hayvan sınırlaması yokken standart üyeler sınırlı hayvanları alabiliyor.

CoinFlapper

Coin flapper bitcoin kazanma oyunudur. Oyunu oynamak oldukça basit ve kolay. Türkçe dil desteği olmasa da çok rahat bir şekilde deneme yanılma yolu ile öğrenebiliyorsunuz. Bir kaç tuş ile oynanan oyun öldüğünüzde tekrar başlayabiliyorsunuz. Turnuva sekmesine tıkladığınızda 4 kişilik turnuva açılıyor. Kazanan oyuncular her bir dakikada bir kez bitcoin veriliyor. 3 kez peş peşe turnuvalara girin ve ilk 3 e girmeye çalışın. İlk 3 e girdiğinizde bitcoinlerin miktarı da artıyor. Coinlerinizi çekmek için herhangi bir ödeme istemiyor. Zaten istese bile siz kesinlikle para göndermeyiniz.

Bedava Bitcoin veren Siteler

Benim en sevdiğim sitelerden biri olan siteden bahsedeceğim. Lise yıllarımda en fazla takıldığım sitelerden biridir. Bu siteden kazandığım bitcoinler hala durur. Bu sitede sıkıcı uygulamalar yok, sıkıcı görevler yok sadece ROLL düğmesine basın ve çevirin. Şansınıza ne gelirse. Az da olsa bitcoin veriyor bazen şansınız varsa çok iyi kazançlarda yapabiliyorsunuz.

İşin güzel yanı referans sistemi mevcut. Referans ile ne kadar çok arkdaşınız kayıt olursa onun kazandığının yüzde 30 unu sizlere veriyor. Referans sistemi ile bende bir hesap açtım eğer benim linkten kayıt olursanız ne mutlu bana. Kayıt olmazsanız da canınız sağolsun. Kayıt linki –>> FreeBitcoin

Bonus Bitcoin Sitesi

Bonus bitcoin sitesine kayıt olmak oldukça basit. Bir mail adresi ve şifre ile kayıt oluyoruz. Her 15 dakika da bir CLAIM butonuna basarak bitcoin kazanıyoruz. Çekimleri ne kadar geç yaparsanız o kadar iyi. Çünkü site elde ettiği gelirden yüzde 5 oranından kar payı dağıtıyor. Özellikle her gece yarısı bu kar paylarını dağıtıyor olması ayrı güzel olmuş. Kayıt Linki:

Bit.Fun Bitcoin Sitesi

Bitfun sitesi her beş dakikada bir bitcoin verir. Kayıt olduktan sonra CLAİM NOW butonuna basın ve şansınıza ne kadar BTC çıkarsa toplayın. Zamanınızın dolmasını beklerken birden fazla görev yapabiliyor ve bunun karşılığında da bitcoin kazana biliyorsunuz. Kayıt Linki

Bitcoin Kazandıran Mobil Oyunlar

Sarutobi Mobil oyundur. Telefonunuza indirmeniz gerekiyor. bu oyunda iki farklı oyun modu var. Siz başarılı olduğunuz modda oynayabilirsiniz. Bir maymunla başlıyorsunuz ve bu maymunu ne kadar uzağa götürürseniz o kadar çok BTC kazanıyorsunuz. Havada süzülen maymun muz ve güçlendirici de toplayarak daha fazla mesafe gidiyorsunuz. Oyunda maymunun uçtuğu alanlarda BTC simgeleri mevcut bu btc simgelerini toplamaya gayret edin. Oyunun videosunu da sizler için buraya bıraktım izleyerek daha iyi kavraya bilirsiniz

Kripto para kazandıran oyunlar yazımızın da sonuna geldik. Umarım açıklayıcı bir yazı olmuştur. Sizlerin de sormak istediği konular olursa yorumlarda sorabilirsiniz..

Diğer yazılarımı incelemek isterseniz:

ETH Ethereum Kazandıran Oyunlar 2020

En İyi Kripto Para Alım Satım Siteleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz